top of page
 • Nordik Aromaterapi Ürünleri %100 Saf ve Doğal Mı?
  Nordik Aromaterapi olarak en önem verdiğimiz konu uçucu yağlarımızın %100 saf, sabit yağlarımızın ise saf ve soğuk sıkım olmasıdır. Ürünlerimizde size doğanın en saf ve doğal halini yaşatmak, hem aromaterapik hem de terapötik etkilerinden yararlanmak için yalnızca saf uçucu yağları ve soğuk sıkım sabit yağları kullanıyoruz.
 • Uçucu Yağları Cildime Direkt Uygulayabilir Miyim?
  Hayır, uçucu yağlar cilde doğrudan uygulanamazlar. Bunun nedeni Nordik aromaterapi uçucu yağlarının%100 saf olması ve oldukça konsantre ve güçlü maddeler olmasıdır. Uçucu yağları cildinize uygulamak isterseniz, bir sabit yağ içerisinde seyrelterek uygulayabilirsiniz. Nasıl seyrelteceğinizi öğrenmek için uçucu yağların güvenli kullanımı isimli blog yazımıza bakabilirsiniz
 • Ürünleriniz T.C Sağlık Bakanlığına Bildirimli Mi?
  Tüm ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı Ürün Tanıma Sistemi(ÜTS)’ne kayıtlıdır. Ürünlerimizin üzerindeki barkod numaralarından veya ürün adlarından sorgulama yapabilirsiniz.
 • Ürünlerinizi Siz Mi Üretiyorsunuz? Nordik Aromaterapi Ürünleri Nerede Üretiliyor?
  Tüm Nordik Ürünleri, Kocaeli, Kandıra’daki küçük bir köyde kurduğumuz iyi üretim uygulamaları (GMP) şartlarındaki atölyemizde bizim tarafımızdan tasarlanmakta, formüle edilmekte, ve etiketlenmektedir.
 • Uçucu Yağları Suyuma Damlatabilir Miyim? Oral Olarak Kullanabilir Miyim?
  Uçucu yağlar oldukça konsantre maddelerdir. Nordik Aromaterapi olarak uçucu yağların içilmesini kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
bottom of page