top of page

Hikayemiz

Doğadan gelen bir hikaye

IMG_4985-min.jpg

Nordik’e hoşgeldiniz… Burası Kuzey Avrupalıların doğa ile bütünleşerek buldukları mutluluk felsefesinden ilham alan, doğanın gücünden yararlanarak sizi daha mutlu hissettirecek, zihninizi ve bedeninizi besleyecek ürünler üretmeyi amaçlayan bir doğa dükkanı…

Nordik olarak doğa ile bütünleşme maceramıza sizleri de ortak etmek istedik. Çünkü doğal ve temiz içerikli ürünlerin cildinizi besleyip ışıldatırken aynı zamanda zihninizi ve bedeninizi yenileyerek sizi mükemmel bir içsel dengeye ve en önemlisi daha mutlu bir felsefeye kavuşturacağına inanıyoruz.

Tüm Nordik Ürünleri, Kandıra’daki bir köyde GMP şartlarında, Sağlık bakanlığı mevzuatlarına uygun bir şekilde laboratuvarımızda formüle edilmekte, ve etiketlenmektedir.

3.JPG
IMG_3032-min.JPG
IMG_6349-min.jpg
IMG_7204-min.jpg
IMG_3756.JPG

Değerlerimiz

%100 Doğal Formüller 
&
Bitki Bazlı İçerikler

Cildinize sürdüğünüzün ve soluduklarınızın yedikleriniz

kadar önemli olduğuna inanıyoruz; bu nedenle ürünlerimizi yaratırken kesinlikle doğal ve organik olmayan hiç bir bileşene yer vermiyoruz!

Mutlu Bir Felsefe

Doğanın özünden getirdiğimiz ürünleri doğaya saygı ve sevgi ile geliştiriyor ve sizlere minik ritüeller sunarak daha mutlu bir felsefeye adım atmanız için sizi çağırıyoruz!

Sürdürülebilir
&
Doğaya Saygılı

 Ürünlerimizin yaşam döngüsünü de önemsiyor ve atıkları azaltmaya, karbon ayak izimizi olabildiğince düşürmeye çalışıyoruz

bottom of page