top of page

YILBAŞI HEDİYESİ ÖNERİLERİ REHBERi

Güncelleme tarihi: 11 May 2023

Yılbaşı geliyor, bu da demek oluyor ki yılbaşı hediyesi önerileri rehberinin zamanı gelmiş :) Uzun, yorucu ama kimi zaman heyecanlı kimi zaman bol kahkahalı bir yılı geride bıraktık. sevdiklerimize hasret kaldığımız 2020 ve 2021'in ardından 2022 bize çok iyi geldi. Şimdi ise yeni bir yıl başlıyor; 2023, yeni bir yıl, yeni umutlar, yeni heyecanlar ✨ Biz yeni yılın sihrine inananlardanız. Ve sevdiklerinize tatlı bir hediye verdiğinizde, bir gülümsemeye neden olduğunuzda bu sihri yaydığına inananlardan :) Siz de bizim gibi hediyeleşmeyi, sevdiklerini gülümsetmeyi sevenlerdenseniz 2023’te sevdiklerinize verebileceğiniz farklı yılbaşı hediyesi önerilerini sizler için derledik. Sevgilinize, en yakın arkadaşınıza, iş arkadaşınıza ne hediye almalıyım diye düşünüyorsanız bu rehber tam size göre. Bir de unutmadan siz de bizim gibi yeni bir yıla kendine hediye almayı sevenlerdenseniz çok güzel ‘canım kendim’ hediye alternatiflerini de derledik, iyi okumalar!

1.çalışmayı sevenlere, bu yıl biraz motivasyona ihtiyacı olanlara yılbaşı hediyesi önerileri

2023’ü kariyer yılı yapanlara!motivasyon uçucu yağ hediyelik

Eva Black buhurdanlık ve Hisset serisinden Work Day- Motivasyonu Hisset uçucu yağ karışımı bu yıl motivasyona ihtiyacı olan, koşuşturmacalı bir iş döneminde olan arkadaşınıza, veya 2023 kariyerimin yılı olacak diyorsanız kendinize almak için bir alternatiftir. Work day uçucu yağ karışımının içerisindeki biberiye uçucu yağı odaklanmayı ve konsantrasyonu arttırıcı etkileriyle belki sınav senesindeki, belki tez senesindeki arkadaşınıza veya kendinize gereken motivasyonu sağlamak için doğal bir güç olacaktır.

Yılbaşı hediyesi önerileri olarak bu set bize göre tam bir iş arkadaşınıza, sınav senesindeki veya tez senesindeki arkadaşınıza almak için güzel bir yılbaşı hediyesi alternatifidir. Sevgilinize hediye arıyorsanız bu sete bakabilirsiniz

2. 2023'e mutlu girmek isteyenlere ✨


Eva buhurdanlık ve Hisset serisinden Happy Day- Mutluluğu Hisset uçucu yağ karışımı en yakın arkadaşınıza yeni yılda her gününün bir öncekinden daha mutlu geçmesini dilemek için güzel bir alternatif bizce :) bir de tam bir ''canım kendim hediyesi'' 🌸 bu seti ayrıca yine yoğun ve sıkıntılı zamanlar geçiren bir arkadaşınıza alıp güzel ve mutlu günlerin yakın olduğunu hatırlayabilirsiniz. 2023’te mutluluk benimle olacak diyorsanız bu seti kendinize alarak güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi önerileri olarak bu set bize tam en yakın arkadaşınıza, mutluluğu en çok hak eden kendize veya minik bir mutluluk hatırlatmasına ihtiyacı olan sevdiklerinize almak için güzel bir yılbaşı hediyesi alternatifidir.


I need happiness

3. 2023'ten aşk isteyenlere 💕2023'ten aşk isteyenlere yılbaşı hediyesi önerileri 💕 I need love hediye seti

Eva buhurdanlık ve Hisset serisinden Lovely Day- Aşkı Hisset uçucu yağ karışımı 2023'ten aşk, sevgi dolu günlere dileyenlere güzel bir hediye olabilir. Sevgilinize, aşkı arayan arkadaşınıza, veya '2023'ü kendini sevme yılı' ilan edenlere bu seti alarak güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. sevgilinize almak için hediye arıyorsanız yine bu sete bakabilirsiniz, herkese aşk dolu bir yıl diliyoruz!

4. 2023'ten huzur isteyenlere ☘️


Eva buhurdanlık ve Hisset serisinden Relax Day- Rahatlığı Hisset uçucu yağ karışımı 2023'te aradığı huzuru bulmak isteyenlere güzel bir yılbaşı hediyesi önerisi olabilir. 2022'de zor günler geçirmiş bir arkadaşınıza veya 2023'te rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kendinize bu seti alarak bu yıl kendinize zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatabilir, ''me time''ları hayatınıza ekleyerek aradığınız içsel dinginliğe giden kapıyı aralayabilirsiniz.

Bu seti kendine zaman ayırmasını istediğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilir, rahatlamak ve huzur için gereken içsel dinginliğe ulaşmaları için hem onları motive edebilir, hem de tatlı bir yılbaşı hediyesiyle onları mutlu edebilirsiniz


2023'ten huzur isteyenlere yılbaşı hediyesi önerileri I need to be relax hediye seti

5. çalışma arkadaşına veya ofiste biraz aromaterapinin gücüne ihtiyacı olan kendine yılbaşı hediyesi önerileri:)çalışma arkadaşına veya ofiste biraz aromaterapinin gücüne ihtiyacı olan kendine yılbaşı hediyesi önerileri:) Ofiste aromaterapi seti

Çalışma ortamları biraz stresli olabiliyor maalesef ki biliyoruz. Biz de çalışma arkadaşlarınıza alabileceğiniz, ofisi mutluluk ve motivasyon ile dolduracak bir set hazırladık. 2023'te çalışma ortamlarının doğalından gelen biraz stresli havayı aromaterapinin gücüyle yumuşatmak, ihtiyacın olduğunda mutluluk, ihtiyacın olduğunda motivasyon desteğini uçucu yağlardan almak istersen bu set tam sana göre!

Unutmayalım ki odaklanmak, sakinlik ve mutluluk aslında içimizde, kendimizi zaman mekan bağlamından soyutladığımızda ve kendi içimize döndüğümüzde hangi ortamda bulunursak bulunalım, çalışma arkadaşımız ne derse desin onlar hep bizimle.

6. 2023'te renklenirken cildine iyi davranmak isteyenlere🍃✨bizce hiçbirimizin makyaja ihtiyacı yok, olduğumuz gibi güzeliz 💕 ama bazen renklerle oynamak da iyi geliyor biliyoruz :) 2023'te cildine renk katarken ona iyi davranmak istersen bu set tam sana göre! Krem far honey ile göz kapaklarına doğal bir ışıltı katarken; baby ile hem dudaklarına hem yanaklarına tatlı bir kırmızılık verip cildini besleyebilirsin 💫 bu seti sevdiklerine alabilir, 2023'te onları da doğal makyajla tanıştırabilirsin. 2023'te renklenelim!

7. 2023'te aromaterapiyi hayatına katması gerekenlere yılbaşı hediyesi önerileriDay & Night

Happy Day ile mutlu bir güne başlarken, Sleepy night ile mutlu bir uykuya yelken aç, 2023'te tüm gün aromaterapinin gücünü yanında hisset 💫 Bu seti yoğun ve sıkıntılı zamanlar geçiren bir arkadaşınıza alıp güzel ve mutlu günlerin ve huzurlu uykuların yakın olduğunu hatırlayabilirsiniz. Artık mutluluk benimle olacak diyorsanız bu seti kendinize alarak güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. 2023 sizin yılınız olsun 💕

8. 2023 her yönüyle bizim yılımız olsun ✨2023 her yönüyle bizim yılımız olsun isteyenlere yılbaşı hediyesi önerileri ✨ 5'li Hisset Serisi ve Eva Buhurdanlık

2023'te mutluluk, motivasyon, düzenli uyku, huzur ve aşk bizimle olsun diyorsan bu seti sevdiklerine hediye alabilir, onları mutlu edebilirsin. Ayrıca bize göre bu set bir ''canım kendim 2023 tüm yönleriyle senin olacak'' seti :) 2023 her yönüyle bizim olsun!

Meditasyon ve yoga pratikleri ile ilgilenen veya başlamak isteyen arkadaşın için Flov studio'dan yoga üyeliği alabilir yanına da pratiklerini derinleştirmesi için bu seti hediye edebilirsin, çok sevineceğine eminiz :)

Biz ürünlerimizi üretirken hem gezegene hem de insan bedenine zararsız olması için sadece doğal maddeler kullanıyoruz. Siz de derlediğimiz hediyelerden birini seçerek bu yıl doğal ürünlere geçiş yapabilir, veya sevdiğiniz bir kişinin doğal ürünlere geçiş yapması için bir ışık yakabilir, verdiğiniz hediyeyle hem ona hem de doğaya bir iyilik yapabilirsiniz. Umarız rehberimiz faydalı olmuştur…

Sevgiler,

Nordik Ailesi

Son Yazılar

Hepsini Gör

Babalar günü 2022 için hediye önerileri

Babalar günü 2022 'de bir canlıya babalık yapan, elinden tutan, düştüğünde onu kaldıran, baba olma şefkatini içinde yaşayan herkesin babalar gününü şimdiden kutluyoruz!💖 Gelin hep beraber babalar gün

Kommentare


bottom of page